تبلیغات
 روش های کسب در آمد از اینترنت - کسب در آمد با چند کلیک
جدیدترین مطالب
آرشیو وبلاگ

کسب در آمد با چند کلیک

  سلام . امروز میخوام چند سایت که می تونید با فعالیت در آنها به در آمدی ماهیانه خوبی برسید. اول از همه چند نکته رو در مورد کسب در آمد در اینترنت را به شما یادآور میشوم:اینترن هم مانند تمام کارها نیاز به صرف زمان دارد یعنی همون روز اول نمیشه سریع به اون درآمدی که مد نظرتون هست برسید حداقل باید 1ماه زمان صرف کنید تا به درآمد مورد نظرتون برسید و نکته دوم این که این سایت هایی که من بهتون معرفی میکنم کاملا اطمینانی بوده واینکه در هر روز زمانی کمتر از نیم ساعت برای فعالیت در این سایت ها نیاز دارید.و سومین نکته این که سر خودتون با سایت های زیاد شلوغ نکنید و بعد از گذشت زمان کوتاهی از این کار خسته بشید من در این جا فقط سایت هایی رو معرفی میکنم که کاملا کاربردی است.
حال میرسیم به معرفی سایت ها:
اولین سایتی که میخوام بهتون معرفی کنم که می توانید از این جا وارد اون شوید 
تو این سایت نیاز به کاری زیادی ندارید فقط وارد سایت شده و بع وارد قسمت کسب در آمد شده و شروع کسب در آمد را بزنید تا خودش به کسب در آمد بپردازه.
سایت دوم :


پشتیبانی نمی شود
توضیح:تواین سایت شما چند آگاهی را مشاهده کرده و دست مزد دریافت می کنید در این سایت پیشرفت شما بر پایه گرفتن زیرمجموعه است که می توانید در این سایت زیرمجموعه بخرید. باز هم میگم تو همه این سایت ها نیاز به گذشت زمان وفعالیت دارید
سایت سوم:
پشتبانی نمی شود
توضیح: این سایت هم مثل سایت قبلی بر پایه دیدن چند آگهی است .من در این جا چند سایت دیگر رو هم بهتون معرفی میکنم که تو همشون خودم فعالیت میکنم و کاملا اطمینانی است و برای فعالیت در این سایت ها کمتر از نیم ساعت در روز وقت نیاز دارید
سایت سوم :
پشتبانی نمی شود
سایت چهارم:
پشتیبانی نمی شود
ودر آخر هم دوباره تاکید دارم سر خودتون رو با سایتهای الکی شلوغ نکنید من همیشه با سایت ها کار میکنم و در آن ها فعالیت دارم فقط باید کمی زمان صرف کنید تا موفق شوید.
هر از گاهی به وبلاک من سر بزنید من اگر سایت مورد اطمینان دیگری پیدا کردم در این وبلاگ قرار می دهم.

اینم سه تا سایت بسیار مطمئن و فعال خارجی:
ولی قبلش بگم چون زبانشون انگلیسه یکم سخته.
اولی :
دومی:
اینم سومی:
موفق باشید.تاریخ : چهارشنبه 21 بهمن 1394 | 12:14 ق.ظ | نویسنده : سجاد شریفی | نظرات

  • paper | بک لینک | خرید بک لینک